Skup aut Ruda Śląska

Oferujemy Państwu skup aut oraz odbiór na terenie Rudy Śląskiej w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie. Prowadzimy skup samochodów powypadkowych, sprowadzanych, poleasingowych, używanych oraz innych. Naszą działalność prowadzimy w sposób profesjonalny i bezpieczny. Kupno samochodów staramy się zakończyć tak, aby zapewnić pełną satysfakcję i zadowolenie naszym klientom. Interesujemy się odkupieniem każdego auta niezależnie od marki, niemal w każdym stanie technicznym.

Skup aut Ruda Śląska – telefon: 733-998-032

Działamy szybko i sprawnie. Za dojazd oraz wycenę nie pobieramy opłat, a wszystkie formalności przeprowadzamy na miejscu w dniu zakupu. Podczas wyceny brany jest pod uwagę głównie stan techniczny samochodu, rocznik oraz wygląd. Jako profesjonalny auto-skup zapewniamy umowę kupna-sprzedaży auta. Gwarantujemy fachową obsługę i dbamy o zadowolenie klienta. Jesteśmy pewni, że u nas zetkniecie się z indywidualnym podejściem oraz znajomością potrzeb. Jeśli inne firmy oferują za niskie kwoty, to zgłoś się do Nas. Na pewno zaproponujemy zadowalającą kwotę za auto.

Zasady odbioru aut w Rudzie Śląskiej:
W celu umówienia odbioru Państwa


auta w Rudzie Śląskiej i okolicy prosimy o kontakt pod nr tel: 733-998-032

banner

Zapraszamy do współpracy firmy posiadające do zbycia floty samochodów – odkupimy każdą ilość samochodów. Bierzemy udział w przetargach, aukcjach i w każdej innej formie obrotu samochodami używanymi.

Już dłużej nie musisz męczyć się sprzedażą swojego starego samochodu. Sprzedaj nam swój stary samochód od ręki i za gotówkę.

Dział obsługi klienta, tel: 733-998-032

Nie przegap takiej szansy! Kupujemy auta naprawdę w każdym stanie! Może to być samochód salonowy, sprowadzony, ale równie dobrze z usterkami, do poprawek, po wypadku, po stłuczce, zniszczony, skorodowany.

skup-aut3

Prowadzimy skup


samochodów wszystkich marek w każdym stanie technicznym. Płacimy gotówką. Kupimy od Ciebie i odbierzemy własnym transportem Twój samochód bez zbędnej zwłoki. Skupujemy auta całe, w stanie dobrym i bardzo dobrym, salonowe i sprowadzone oraz auta na części : Powypadkowe, bez prawa rejestracji, uszkodzone, zniszczone, spalone, po powodzi, zalane, skorodowane, do remontu, do naprawy, do lakierowania, do poprawek lakierniczych, do poprawek blacharskich, po wypadku, po stłuczce, po kolizji, sprowadzone, także z Anglii. Działamy z upoważnienia Marszałka województwa śląskiego i mamy pozwolenie na demontaż takich


aut.

Zapraszamy do naszego skupu!